O nas

Siedziba naszej wypożyczalni mieści się w Grodźcu koło Ozimka, 20 km od Opola. Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu turystyczno-rekreacyjnego, a także przyczepek samochodowych, motocykli BMW GS 1250.  Pełną ofertę można poznać pod linkiem: https://aspersafun.pl/cennik/ Jesteśmy młodym zespołem ludzi pasjonujących się sportem, turystyką i rekreacją. W naszej wypożyczalni znajdziesz tylko nowe i sprawdzone technicznie sprzęty. Dobieramy je indywidualnie pod kątem każdego klienta. Dysponujemy akcesoriami ochronnymi tak, żeby bezpieczeństwo było na pierwszym miejscu.
Dla kogo jesteśmy?
Dla osób lubiących sport i rozrywkę. Oferta jest skierowana zarówno do osób indywidualnych jak również firm (imprezy integracyjne, eventy promocyjne itp.) Jeśli szukasz rozrywki i wymagasz profesjonalnej obsługi - to jest miejsce dla Ciebie!
Pozyskiwanie funduszy unijnych
Nasza firma zajmuje się również pozyskiwanie funduszy unijnych dla firm i osób prywatnych. Usługowo piszemy wniosek i biznesplan o dotacje unijne w ramach naborów PROW.  Mamy kilkuletnie doświadczenie w tym zakresie w różnorakich naborach, czy to ARIMR czy LGD. Jeżeli zastanawiasz się nad dotacjami to skontaktuj się.
Nasze wartości
  • PROFESJONALIZM - Nowy sprzęt i sprawny technicznie
  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE-Dopasowujemy sprzęt i akcesoria do użytkownika
  • ŁATWY DOSTĘP- Dzwonisz lub zamawiasz online. Sprzęt będzie gotowy dla Ciebie

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej ? Napisz lub zadzwoń: https://aspersafun.pl/kontakt